9.2 C
Brno
Pátek, 31 března, 2023
- Reklama -časopis
DomůDomácnostVarná deska od Panasonicu zahřívá jen tam, kde je třeba

Varná deska od Panasonicu zahřívá jen tam, kde je třeba

Hrnce můžete postavit na libovolnou část desky, zahřeje je vždy, dokonce i když je posunete o kousek dál.

Panasonic na berlínském veletrhu IFA představil také inteligentní indukční varnou desku. Skládá se z řady malých spirál, které jsou propojeny na senzory tepla a zátěže.

Hrnec můžete postavit na libovolnou část desky, zahřeje jej vždy, i když jej posunete o kousek dál. Neplatí zde proto ani standardní rozložení na čtyři topné zóny, na desce tak můžete zahřívat i osm hrnců najednou. Na trh se dostane nejdříve ve druhé polovině příštího roku, cena je neznámá.

Japonský výrobce představil v Berlíně také nové televizory s LED technologií. Jejich největší úhlopříčka 60 palců (1,5 metru) je však menší než u většiny konkurentů. Výrobce se proto snažil zaujmout lepšími pozorovacími úhly a nízkou spotřebou A+.

Největším lákadlem byl 145 palcový, tedy 3,7 metrový, plazmový televizor s rozlišením 7680×4320 bodů (8K) a 103 palcový, tedy 2,6 metrový model, který zobrazuje prostorový obraz bez brýlí.

Panasonic přibalil aplikaci pro zařízení od Applu a se systémem Android, přes kterou lze obsah přenést na obrazovku druhého tabletu či televizoru. Nové modely televizorů umí zobrazit také vysílání na mobilním zařízení.

- Reklama -zeny

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek